1. پيکربندي اعلان هاي سفارشي:


اگر مي خواهيد بدون نياز به شروع برنامه ، بدانيد چه کسي با شما بنويسد يا با شما تماس مي گيرد ، بايد از جالب ترين ترفندهاي تلگرام استفاده کنيد.


 


از منوي تنظيمات هر مخاطب برنامه ، بايد به گزينه اعلان ها و صداها دسترسي داشته باشيم ، Customize را انتخاب کنيد.


 


براي شخصي سازي اطلاعيه ها ، بايد وارد گپ شخصي شويم که اعلان هاي ما مي خواهيم آن را اصلاح کنيم و روي عکس شما کليک کنيم در آنجا منويي باز خواهيم کرد که بتوانيم به آن اعلان ها و صداها براي آن مخاطب دسترسي پيدا کنيم.


 


ما مي توانيم ارتعاشات (کوتاه ، طولاني ، غيرفعال کردن آنها و غيره) را تغيير دهيم ، تايبري که در هنگام نوشتن پيام جديد براي آن شخص به صدا در مي آيد ، چه اولويتي دارند (که تا زماني که خودتان آنها را دور نريزيد ، ناپديد نمي شوند). بعد از مدتي بصورت پيش فرض) و يکي از مفيدترين موارد براي اينکه بتوانيد رنگ LED اعلان را شخصي سازي کنيد (فقط در صورتي که تلفن هوشمند شما داراي اعلان هاي LED است).


https://web.telegram.org


2. بدون استفاده از شماره تلفن خود صحبت کنيد:


شما مي توانيد با استفاده از "@" در مقابل کاربر ايجاد کنيد ، همانطور که توييتر انجام مي دهد تا کسي که مي خواهد بدون داشتن شماره تلفن ما با ما چت کند. همچنين ، وقتي شخصي در گروه به ما اشاره مي کند ، يک اعلان خاموش مي شود.


 


3. گپ هاي مخفي که خود تخريب مي شوند:


آنچه به نظر مي رسد ابزاري است که براي نماينده 007 طراحي شده است ، در واقع براي موقعيت هاي خاص که مي خواهيم از پيام ارسال شده به گيرنده تا حد امکان محافظت کنيم ، مفيد است.


 


از به اشتراک گذاردن گذرواژه ، شماره کارت اعتباري يا هر اطلاعات حساس ديگر گرفته تا چت هايي که به هر دليل ديگر ما نمي خواهيم اثري از آن بگذاريم.


 


چگونه يک گپ مخفي را شروع کنيم؟ منو را نشان مي دهيم (بالا سمت چپ) و گزينه "گپ مخفي جديد" را خواهيم ديد. را فشار دهيد و از ما مي پرسيد با چه تماسي مي خواهيم مکالمه را شروع کنيم.


 


وقتي تأييد کنيد ، يک گپ شخصي با ظاهر عادي باز خواهيد کرد ، اما با چندين اخطار: استفاده از رمزگذاري نهايي تا انتها ، پيام ها هيچ اثري روي سرور نمي گذارد ، پيام ها قابل ارسال نيستند و مي توان خود تخريب را فعال کرد.


 


و از طرف ديگر ، منطقي ديگري اضافه مي کنيم: شما نمي توانيد عکس بگيريد. اگر سعي کنيد ، هشدار "شما نمي توانيد صفحه را ضبط کنيد. مسدود شده توسط سياست امنيتي. "


 


خود تخريب چگونه کار مي کند؟ به صورت پيش فرض در گپ هاي مخفي غير فعال است ، بنابراين بايد در صورت نياز آن را به صورت دستي فعال کنيد. در داخل گپ مخفي ، روي تصوير نمايه مخاطب کليک کنيد و گزينه هاي مختلف خود تخريب را مشاهده خواهيد کرد: خاموش ، از 1 ثانيه و تا 1 هفته.


 


نکته مهم: زمان خود تخريب از لحظه اي که گيرنده پيام را مي خواند شروع مي شود ، نه از آنجايي که شما آن را ارسال کرديد.


 


4. موتور جستجو gif يکپارچه:


تلگرام از gif ها پشتيباني مي کند ، که پويايي مي کند و امکان بيان بيشتري در مکالمات فراهم مي کند. براي تشويق استفاده از اين قالب از تصاوير ، حتي قبل از اجراي توئيتر در شبکه هاي اجتماعي ، موتور جستجوي gif ها در چت ها گنجانده شده بود.


 


چگونه از آن استفاده کنيم؟ در Android: ضميمه -> گالري -> يافتن GIF.


 


6. پيام ها را بدون اينکه آنلاين باشيد ، بخوانيد:


آيا مي دانيد بدون اينکه آنلاين شويد ، مي توانيد برخي پيام ها را در تلگرام بخوانيد؟ استفاده از پيش نمايش پيام در اعلان ها مي تواند هر کسي را پيدا کند که پيام را خوانده باشد يا خير.


 


به سادگي در زمان دريافت آن ، اتصال داده يا Wi-Fi تلفن همراه را خاموش کنيد ، Telegram را باز کرده و پيام را بخوانيد. پس از اتمام ، برنامه را ببنديد و شبکه را فعال کنيد.


 


https://www.naijatechguide.com/20/11/telegram-tips-tricks.html

6 نککته در مورد تلگرام که بايد بدانيد

15 فوت و فن کوزه گري تلگرام

6 نکته در مورد تلگرام که بايد بدانيد

، ,مي ,کنيد ,ها ,پيام ,اعلان ,استفاده از ,کنيد ، ,خود تخريب ,مي کند ,پيام ها ,بدون اينکه آنلاين

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گروه هنري تاپ ايکس آرت سجاده فرش مناجات ردياب خودرو دوربين هاي ديجيتال مرجع مقالات تخصصي فلوئنت طراحي لوگو - ساخت لوگو و آرم تجاري Sedat Laura Cassandra Alyssa